M2Dev T.Jankowski, P.Nowak Spółka Jawna

Jesteśmy doświadczoną firmą informatyczną o ugruntowanej pozycji na rynku. Zajmujemy się tworzeniem i projektowaniem stron internetowych, sklepów, portali www, a także oprogramowania na zamówienie na systemy Windows, Windows 8, Android oraz iOS (iPhone, iPad).

Początki naszej firmy sięgają 2002 roku, wówczas działając pod nazwą MegaKomp wdrożyliśmy nasze pierwsze oprogramowanie i do dziś rozwijamy – program do faktur Mega Fakturka, bardzo prosty w obsłudze i dziś bardzo popularny program, skierowany do małych Przedsiębiorców.

Podczas wieloletniej współpracy z naszymi Klientami, realizując setki projektów, zdobyliśmy ogromną wiedzę i doświadczenie. Dzięki temu oferujemy sprawdzone usługi o wysokiej jakości. Tworzone strony internetowe oraz programy są dopasowane do sytuacji oraz potrzeb Klientów i z powodzeniem realizują ich cele.

Idąc naprzeciw kolejnym wyzwaniom, chcemy sprostać oczekiwaniom i wymaganiom Klientów, którzy w łatwy i szybki sposób, małym nakładem finansowym, chcą stworzyć stronę www. Owocem wytężonej pracy i twórczego myślenia jest produkt webGO Twoja strona internetowa, który łączy wszystkie wymieniony cechy w jedną całość.