Dodatkowe usługi

Indywidualna grafika

Na Twoje życzenie możemy wykonać indywidualny projekt graficzny. Projekt zostanie wykony na podstawie wcześniej ustalonych szczegółów oraz dodatkowej opłaty.

Zadaj pytanie

Dodatkowe moduły

Jeżeli potrzebujesz dodatkowy moduł do strony, np.: wyświetlający filmy z serwisu YouTube, Sonda, Newsletter lub masz pomysł na coś zupełnie innego, napisz do nas.

Zadaj pytanie

Nowe logo

Jeżeli zaczynasz działalność lub już prowadzisz i potrzebujesz nowe logo, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu.

Zadaj pytanie

Technologia Flash

Wykonamy dla Ciebie animacje w technologii Flash, lecz zdecydowanie polecamy najnowszy trend oparty o JavaScript, który jest kompatybilny ze Smartfonami typu iPhone oraz iPad.

Zadaj pytanie

Sklep internetowy

Jeżeli strona to za mało i potrzebujesz rozwiązania typu e-commerce, proponujemy sklep internetowy wykonany w naszym autorskim systemie, który pozwoli na zwiększenie Twojej sprzedaży.

Zadaj pytanie

FanPage dla Facebooka

Dzisiaj bez serwisu społecznościowego Facebook nie zaistniejesz w sieci. W związku z tym proponujemy stworzenie Fanpage, czyli Twojego profilu na Facebooku. Dzieki FanPage dotrzesz do większej liczby osób potencjalnie zainteresowanych Twoją ofertą.

Zadaj pytanie